Δημοσιεύτηκε: 20 Νοέμ 2017, 13:27
από Tassos10
Ενδιαφέρον αυτό που μου λες φίλε @talos, θα το έχω στο νου μου.
Πάντως τώρα στην συγκεκριμένη περίπτωση, δε νομίζω πως πρέπει να τα ρίξουμε στο πληκτρολόγιο του laptop... Το laptop είναι Toshiba ( όχι από καμία χθεσινή εταιρία ) και πήγαινε άψογα πριν την αρχική ενημέρωση που έκανα και άρχισαν τα προβλήματα... Επίσης δεν πήγαινε μονάχα άψογα πριν την ενημέρωση του Ubuntu 16.04, αλλά εξίσου άψογα δούλευε για πολύ καιρό και με Ubuntu 14.04.
Να προσθέσω πως ο φορητός υπολογιστής δουλεύει άψογα από το διαμέρισμα των Windows 7.

Όποτε δυστυχώς δε μπορούμε να πούμε πως φταίει το πληκτρολόγιο. Θα ήταν τρομερά άδικο κάτι τέτοιο και το λέω εγώ που είμαι φανατικός και αποκλειστικός χρήστης του λειτουργικού συστήματος GNU/Linux και λυπάμαι τρομερά που κάτω από τις δικές μου προτάσεις κάποιος τραβάει τέτοιο μπλέξιμο.. :(

Τέλος μπορώ να συμφωνήσω πως ίσος το πρόβλημα παρουσιαζόταν μονάχα στην γραφική διασύνδεση, γιατί εξ αρχής στο recovery mode μια χαρά δούλευαν όλα.

Πάντως τώρα πλέον δεν έχει πρόβλημα μονάχα το πληκτρολόγιο του φορητού, αλλά όλο το διαμέρισμα του Ubuntu GNU/Linux, όπως σας αναγράφω παραπάνω και δε ξέρω τι να κάνω.. :(

Σας ευχαριστώ πολύ.