Δημοσιεύτηκε: 25 Οκτ 2011, 15:12
από simosx
bluegr έγραψε:Καλημέρα σε όλους, είμαι new στο φορουμ, εύχομαι να είστε όλοι καλά και να μάθουμε πολλά ωραία πράγματα ο ένας απο τον άλλον. Αν και δεν έχω σπουδάσει προγραμματισμό ασχολούμαι με το web και νιώθω οτι αυτό το φόρουμ μπορεί να προσφέρει πολλές χρήσιμες πληροφορίες. Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο επίπεδο γνώσεων που απαιτείται για συμμετοχή στο φόρουμ ?


Καλώς ήρθες στο φόρουμ της ελληνικής κοινότητας Ubuntu-gr!

Δεν υπάρχουν απαιτήσεις για τεχνικές γνώσεις. Κάτι που όμως βοηθάει είναι να έχει την όρεξη να μαθαίνεις νέα πράγματα ;-).

Ένα πρώτο πράγμα που μπορείς να κάνεις είναι να δεις στο https://forum.ubuntu-gr.org/viewtopic.php?f=2&t=279
και συγκεκριμένα στο κομμάτι για την υπογραφή όπου περιγράφεις τον υπολογιστή σου. Έτσι, αν έχεις κάποιο πρόβλημα, μπορούμε να δώσουμε βοήθεια πιο εύκολα.
Κάνοντας την αλλαγή θα χρειαστεί να αφαιρέσεις και το σύνδεσμο που έχεις ήδη στην υπογραφή σου για το προϊόν BMW Mini και το σύνδεσμο προς τις αντιπροσωπείες, κάτι που ξεφεύγει από τους κανονισμούς (δεν είναι προσωπικός σύνδεσμος).

Τέλος, δες την αντίστοιχη δημοσίευση στο φόρουμ (δεν έχω πρόχειρο το σύνδεσμο) όπου νέα μέλη λένε ένα γεια.