Δημοσιεύτηκε: 04 Ιουν 2009, 18:17
από greatst
Δεν θα αναλύσω παραπάνω τις απόψεις μου. Ελπίζω η νέα προσπάθεια να είναι στην σωστή κατεύθυνση. Διατηρώ τους όποιους προβληματισμούς μου αλλά εύχομαι στην ομάδα διαχείρισης+συντονισμού του φόρουμ (την τρέχουσα και την όποια προκύψει στο τέλος των εξελίξεων) κάθε επιτυχία στο έργο της. Υπάρχουν μέλη της (τρέχουσας) ομάδας διαχείρισης+συντονισμού με τα οποία έχω συνεργαστεί (για παράδειγμα ο ilpara με τον οποίο συνεργαζόμαστε στα πλαίσια του περιοδικού), μέλη με τα οποία έχουμε ανταλλάξει απόψεις εποικοδομητικά (για παράδειγμα ο ftso που "παρά λίγο" θα τον είχα και φοιτητή στο ΤΕΙ ;) ), και άλλα μέλη με τα οποία έχουμε "συγκρουστεί" στο παρελθόν. Εάν και όταν ζητηθεί (ψηφοφορία; άλλη διαδικασία;) θα εκφράσω ευθέως τη γνώμη μου (όπως πάντα!).

Δεν θέλω να μονοπωλήσω το θέμα (γιαυτό και δεν θα μπω στον "πειρασμό" να απαντήσω στα πολύ ενδιαφέροντα που αναφέρθηκαν μετά την τελευταία μου δημοσίευση), οπότε θα κλείσω με αυτό μόνο: όλα τα μέλη του φόρουμ πρέπει να πάρουν μέρος στη συζήτηση που διεξάγονται στο συγκεκριμένο θέμα! Μην είστε απλοί παρατηρητές, δηλώστε "βροντερό" παρόν με την ενεργό συμμετοχή και την κατάθεση των απόψεων σας!