Δημοσιεύτηκε: 10 Μαρ 2010, 03:12
από skoliX
ανοιξα το mail-κουβα μπας και βρω κανενα τετοιο spam. Αντιθετος βρηκα κατι πολυ ηλιθιο!

Spoiler: show
Γεία σας, το όνομα μου είναι Ζωή Παπαδάκη. Είμαι 17 χρονών και δίνω πανελλήνιες στο τέλος του έτους. Ο πατέρας μου, μου τα πρίζει ατελείωτα κάθε φορά που δεν γράφω καλά στο φροντιστήριο. Το άγχος μου είναι τόσο μεγάλο ώστε έβγαλα σπυράκια σε όλο μου το σώμα. Οι γιατροί λένε ότι το πύον από τα σπυράκια σύντομα θα γεμίσει όλο μου το σώμα αν δεν φτιαχτεί αυτό. Η οικογένεια μου δεν μπορεί να πληρώσει για την επέμβαση, αλλά ο οργανισμός "ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ" συμφώνησε να δίνει 10 λεπτά για κάθε φορά που στέλνεται αυτό το μήνυμα. Αυτοί που θα το στήλετε, σας ευχαριστώ και θα προσεύχομαι για εσάς, αυτοί που δεν θα το στήλετε εύχομαι να μην περάσετε πότε σε κάποια σχολή και να πεθάνετε νέοι και δυστυχισμένοι όπως και εγώ εξαιτίας σας. Αν είσαι καλός άνθρωπος σε παρακαλώ πάτα το κουμπί της προώθησης,



1) πρεπει να εισαι πολυ θυμα για να πιστεψεις οτι ετσι θα σωθει το κοριτσι (αν υπαρχει)

2) ο λογος που με εκνευρισε τοσο πολυ ειναι οτι το ατομο που το ξεκινησε δεν ξερει τι ειναι να χανεις φιλο απο αρρωστια στα φοιτητικα σας χρονια, πανω στα πιο ομορφα σας χρονια!