Δημοσιεύτηκε: 31 Μαρ 2011, 21:55
από dim459
Ανοίγω αυτό το θέμα για να γελάσουμε και να πειραχτούμε λίγο μεταξύ μας, εννοείται καλοπροαίρετα δε θέλω χοντράδες.
Μιας και δε γνωριζόμαστε από κοντά, ο καθένας φαντάζομαι έχει σχηματίσει μια εικόνα για τον άλλον βάσει των γραφομένων του, η οποία βεβαίως μπορεί να είναι και αυθαίρετη. Νομίζω ότι θα έχει πλάκα να τσιγκλιστούμε λιγάκι. Λοιπόν ξεκινάω εγώ :
1) Χρήστης yodan000 :
O <<βομβαρδιστής>> ! ! Άπειρες ερωτήσεις επί παντός θέματος και ελαφρώς γκαντέμης. Αγόρι μου, όλα σε σένα συμβαίνουν ; Άκρως αγαπημένος, μπορεί να αποτελέσει αντικείμενο ενός forum μόνος του. Save Yodan (κατά το Free Willy).
2) Χρήστης ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΣ :
Όντως πατεντιάρης, όλο το πειράζει και τα κάνει σκατά. Μνημειώδης στιγμή η αναζήτηση δεύτερου ιδίου (νομίζω) motherboard για να το έχει <<κάβα>>. Σ' αγαπάω λόγω ονόματος, έχει μια απίστευτη τσαχπινιά.
3) Χρήστης skatoulis :
Καλά, εδώ τα σχόλια περιττεύουν. Μα σκατούλης ; ; ! ! Υποκλίνομαι !
4) Χρήστης simosx :
Ο δικός μας Richard Stallman. Ορθόδοξο linux, φωτιά στους αιρετικούς (καλά εδώ υπερβάλλω, αλλά μου αρέσει), κάθε φορά που εγκαθιστώ <<κλειστά πακέτα>> σε βλέπω εφιάλτη στον ύπνο μου (η φωνή της συνείδησης).
5) Χρήστης medigeek :
Ο αλτρουιστής. Είναι ο άνθρωπος που μπορεί να ασχοληθεί με το πρόβλημά σου σα να ήταν δικό του. Οι απαντήσεις του είναι οι πλέον μακροσκελείς και αναλυτικές, ακούραστος, δουλέυει με μπαταρίες duracell. Respect, η προσωποποίηση του κοινοτικού πνεύματος !
6) Χρήστης monkgr :
Ο φιλοσοφημένος καλοκάγαθος γερούλης του forum. Αν ήμασταν το γαλατικό χωριό σίγουρα θα ήταν ο Πανοραμίξ. (Έλα πες αλήθεια τώρα, όλο το φίλτρο το κρατάς για τον εαυτό σου, έτσι ; )
7) Ειδική αναφορά χρειάζεται στη Valeria και τη basoula. Όχι γιατί είναι από τις λίγες κοπέλες μας, αλλά λόγω της απίστευτης ευγένειάς τους. Εντυπωσιασμένος !
ΟΚ, αυτά για την ώρα, αν δω ότι <<τραβάει>> μπορεί να επανέλθω.