Δημοσιεύτηκε: 21 Απρ 2013, 21:57
από fkol k4
Όταν είχε ανοίξει αυτό το θέμα παραήμουν καινούριος στο φόρουμ για να γράψω για κάποιον.
Τι καινούριος, 26 ημερών μέλος ήμουν. Βρέφος!

Off topic:
Να φανταστείτε, ούτε τις μετοχές της Canonical δεν είχα ακόμη, ούτε καν τον Mark ήξερα!!! Εικόνα Εικόνα

Δύο χρόνια και κάτι μετά, μου είναι ακόμη πιο δύσκολο να γράψω για κάποιον, γιατί ή η λίστα θα πρέπει να είναι τεράστια ή θα πρέπει να αδικήσω κάποιον.
Ας αδικήσω όμως, δεν πειράζει (τι θα μου κάνουν εξάλλου, μέτοχο άνθρωπο :mrgreen: ).
Θα αφήσω λοιπόν έξω Learner, simosx, Geochr, ubuderix, lepidas, toumbo, dgtfeargr, pc_magas και άλλα παιδιά που έχουμε βρεθεί από λίγες έως και αρκετές ώρες και εκτός φόρουμ και δεν τους γνωρίζω πλέον μόνο ως μέλη αλλά και ως πρόσωπα (και ελπίζω να γνωριστούμε ακόμα περισσότεροι).

Το ευχαριστιέμαι με τους sotos21 και madvinegar που όταν βαριόμαστε μπαίνουμε για να πειράξουμε ο ένας τον άλλον και χαίρομαι όταν βλέπω στο forum τον OPanos (που όταν πρωτομπήκε στο forum έλεγε πως του φαίνονται όλα βουνό και τώρα ξέρει απ' έξω όλο το wiki του Arch :bow: ).
Εκτιμώ πολύ τη νέα γενιά του forum (eliasps, clepto, ilias95) που γράφει όταν έχει κάτι σοβαρό να πει (όχι σαν εμάς τους χάβαλους :P ).

Στο «μου λείπουν» δεν τους βάζω γιατί ευτυχώς έστω και πιο αραιά σε σχέση με πριν εμφανίζονται ακόμα οι vagrale13 και geosanto με τις βαθιές γνώσεις, ο ακούραστος medigeek (που αν και στην άλλη καριέρα του είναι όπως και στο forum, όποιος τον συναντήσει θα είναι πολύ τυχερός) και οι ThP και monkgr με την ομορφιά του γραπτού λόγου τους.

Πάνω από όλους όμως,




το αγαπημένο μου πειραχτήρι,




ο φίλος μου ο dim459, ο μόνος του forum ο οποίος έχει μεγαλύτερη διάθεση για πλακίτσα και πείραγμα ακόμη και από εμένα και τον sotos21, πράγμα όχι και τόσο εύκολο :P