Δημοσιεύτηκε: 22 Απρ 2013, 11:52
από madvinegar
Εχω να πω πως συμμετέχω σε παρα πολλά φορουμ. Για υπολογιστές, για αυτοκινητα, ελληνικά και ξένα. Σε καποια ειμαι και admin.
Ηταν η πρωτη φορά που σε τοσο μικρο χρονικο διάστημα με καλοδεχτηκανε έτσι και σκιστήκανε να βοηθησουν σε καποιο προβλημα μου.
Το λιγοτερο που μπορω να κανω, ειναι να ανταποδώσω και εγω οπως μπορω.
Χωρις πλακα, αυτο το κλιμα που εχετε δημιουργησει στο φορουμ βγαινει και προς τα έξω πολύ εντονα.

Οχι πως εχω καποιο προβλημα με τα αλλα παιδιά, αλλα οι αγαπημενοι μου φυσικά ειναι:
- ο Σωτηρης το πειραχτήρι - (πειραχτηρι και οσον αφορα το PC του που το κανει πεδίο δοκιμών 3 φορες τη μέρα αλλα και οσον αφορά τα πειράγματα που κανει σε μενα (τον συμπαθω όσο και αν με πειράζει - σχεδον το συνηθισα και αν δεν με πειράξει νομιζω οτι μου κραταει μούτρα),
- o Learner που σκίζεται πάντα να βοηθησει και δείχνει πολύ υπομονετικός (ηταν ο μονος που ειχα προτεινει για mod οταν εγινε η ψηφοφορία γιατι πραγματικά το αξίζει)
- ο master fkol που τον χαρακτηριζω απομηχανη Θεό (εκει που εχουμε προτεινει ολοι 100 λυσεις σε ενα προβλημα και δεν δουλευει καμια, ερχεται ο fkol δινει 2 εντολες και το φτιάχνει. Βεβαια δεν ξερω αν αυτο προκύπτει επειδη εχει "ανοιχτή γραμμη" με την canonical). :P

Επίσης
- ο dim459 (αν και σιγουνταρει τον Σωτηρη στα πειράγματα - αλλα ευτυχως ηταν δικαιος με το πιο πανω σχόλιο του), και
- ο the_eye που ειναι η σιωπηλή δύναμη του φόρουμ. Λιτός, απέριττος και πολύ εύστοχος στα ποστ του.

Με τα αλλα παιδιά απλα δεν εχει τυχει να εχουμε παραπάνω τριβή, αλλα ειμαι σιγουρος πως οποιος αποτελει μερος του φορουμ (και εννοω απο τα μέλη που μένουν, οχι τους snippers που μολις λυσουν το προβλημα τους, φευγουν), είτε είναι ήδη μια χαρά παιδιά, είτε τους καταπίνει το σύστημα του φόρουμ και τους μετατρέπει σε καλά παιδιά. :angel: