Δημοσιεύτηκε: 17 Μαρ 2017, 19:21
από nik71
Γεια σας.
Χτες εγκατεστησα ξανα το ubuntu 14.LTS γιατι ειχα καποιο προβλημα με τη συνδεση στο ιντερνετ και με τον Maxthon.

Το internet διορθωθηκε αλλα ο Μaxthon oχι.Τον εγκατεστησα σε beta και μετα σε stable αλλα το ιδιο ηταν το προβλημα δηλ.καθε φορα
που παταγα καποιο σαιτ για να μπω δεν εμπαινε η και οπιοδηποτε κουμπι στο μενου στις ρυθμισεις,παντου μου εγραφε συνεχεια
(οπα κατι πηγε στραβα,παρουσιαστηκε προβλημα κατα την εμφανιση της ιστοσελιδας,και πιο κατω μου'γραφε οτι <<αν το μηνυμα εμφανιζεται συχνα μπορειτε να βρειτε βοηθεια εδω στις προτασεις>> αλλα ουτε στις προτασεις δεν μπορουσα να μπω)

Εν τω μεταξυ οι opera,mozilla και chromium που εχω δουλευουν κανονικα.Mηπως ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει;
Eυχαριστω!

Μήνυμα από την ομάδα συντονιστών και διαχειριστών του φόρουμ
Πιστεύουμε ότι είναι εξαιρετικά σημαντικό να ενημερώνουμε τα μέλη του φόρουμ, για το ποιες εφαρμογές είναι ιδιοταγείς/κλειστού κώδικα και ποιες είναι καθαρά Ελεύθερο Λογισμικό / Λογισμικό Ανοιχτού Κώδικα (ΕΛ/ΛΑΚ). Για τον λόγο αυτό, τονίζεται ότι το παρόν νήμα, έχει ως θέμα μια εφαρμογή που δεν είναι ΕΛ/ΛΑΚ. http://fsfe.org/