Δημοσιεύτηκε: 22 Ιουν 2009, 03:32
από filippos.xf
Phantomas έγραψε:Στο κανάλι γράφεις:

«LINUX FOR HUMAN BEANS» :shock:

Γίναμε ανθρώπινα φασόλια από ανθρώπινα όντα; :P

Εμμμμ, ναι... όπα!! :shock:
Το διόρθωσα, ευτυχώς είναι αργά το βράδυ και μέχρι στιγμής μόνο εμείς και εμείς ξέρουμε για το κανάλι... ε μπέρδεψα τις λέξεις δεν ξέρω καλά αγγλικά. Συγνώμη παιδιά..
Εσύ όμως μιας και ξενυχτάς σαν καλό μέλος της κοινότητας καλά έκανες και το είπες. ;)

Phantomas έγραψε:Πάντως, γενικά καλή ιδέα... αλλά δεν ξέρω πόσοι θα κάτσουν να γράφουν οδηγούς σε video... (εγώ προσωπικά προτιμώ γραπτή μορφή.... Άντε πες στον άλλον προφορικά από το βίντεο: «Θα δώσεις την εντολή σούντου απτ γκετ ινστόλ ουμπούντου παύλα ρεστρίκτιντ παύλα έξτρας») :think:

Εγώ σκοπεύω να γράψω πάντως κάποια στιγμή. :)
Όσοι θέλουν μπορούν να φτιάξουν και για παιχνίδια, το game play κάποιου παιχνιδιού δηλαδή.
Μπορείτε να δείτε αυτό το κανάλι ως τον απόλυτο αποθηκευτικό χώρο για Ελληνικά βίντεο Ubuntu, επιπλέον στις πληροφορίες του κάθε βίντεο που θα ανεβάζω θα αναφέρω την πολύ συγκεκριμένη πηγή του βίντεο π.χ. το τάδε βίντεο είναι του linuxman και βρίσκετε στον τάδε σύνδεσμο.
Αν κάποιος ρωτήσει κάτι στο βίντεο επειδή ο οδηγός δεν ήταν πλήρως κατανοητός για παράδειγμα θα τον κατευθύνω να μπει στο ανάλογο θέμα εδώ στο φόρουμ για περισσότερα κτλ.