Δημοσιεύτηκε: 06 Νοέμ 2009, 13:40
από bullgr
@filippos.xf
Χωρίς να θέλω να σε αποθαρρύνω και κρίνοντας τις καλές σου προθέσεις, θα σου πω εκ πείρας το εξής:
Άνοιξε ένα νέο θέμα για δημιουργία τραπεζικού λογαριασμό, να δηλώσουν ενδιαφέρον όσοι θέλουν, και όταν μαζευτείτε αρκετοί, συζητήστε είτε μέσω irc, λίστας, forum τα επόμενά σας βήματα...

Εσείς μεταξύ σας θα οργανωθείτε, μεταξύ σας θα αποφασίζετε για τα χρήματα και πως θα τα διαθέσετε... Με αυτόν τον τρόπο δεν θα έχει κανένας δικαίωμα να σας την λέει μέσα από την κοινότητα ubuntu-gr...

Γιατί έχω βαρεθεί αυτή τη κατάσταση... Κάποιοι να κοπιάζουν, να αφιερώνουν άπειρο χρόνο και κάποια στιγμή να τους την λέει ο κάθε τυχάρπαστος στα πλαίσια της "κοινότητας"... Τα έχω βιώσει και εγώ και κάηκα... Δεν θέλω να περάσεις και εσύ τα ίδια...

Μαζευτείτε μεταξύ σας μια παρέα ανθρώπων που συμφωνούν με το θέμα των χρημάτων, και αποφασίστε ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ τα επόμενα βήματα... Έξω από κοινότητες και τυχάρπαστους...

ΥΓ
Τα παραπάνω παρακαλώ να μην παρερμηνευτούν... Εάν θέλει κάποιος διευκρινίσεις/επεξηγήσεις ας μου στείλει pm...