Δημοσιεύτηκε: 01 Νοέμ 2010, 16:11
από s.dalas
Διαβάζω απο το πρωι αυτό το ποστ μπορεί και 10 φορές. Δεν μπορουσα να καταλάβω τίποτε απο όσα έγραφε. Αιτία φυσικά ήταν η σύνταξη η οποία λύθηκε με τη διόρθωση του epirotes βάζωντας το quote.
Πρέπει να πω epirotes οτι έχουν υπάρξει και άλλα αρκετά ποστ που αφορούσαν ασκήσεις και δε θυμάμαι να διαγράφηκαν. Βέβαια δεν ξέρω σε τι ακριβώς και με πιο τρόπο ζήτησε βοήθεια ο johnnyblue1908.
Αλλά με αυτό που βλέπω πρέπει να πω ότι:
johnnyblue1908 έγραψε:αν το έβλεπες σε επίπεδο δουλείας όπως και το έθεσα θα το καταλαβαινες απολυτα

Να σε βοηθήσω να στήσεις κάτι για σένα ευχαρίστως. Να σου δώσω μια λύση που θα σου αποφέρει $$ όχι.
johnnyblue1908 έγραψε:ισως εισαι μικρος ακομα σε ηλικια

Έχει καμία σχέση? Αν σου έδινε απάντηση η 14χρονή ευφία δε θα τη δεχόσουν??
johnnyblue1908 έγραψε: οσο αναφορα την αμάθεια θα πρεπει να καταλαβεις οτι ο καθε ανθρωπος πρεπει να ασχολειται με τον κλάδο του

Μου απαγορεύει κάποιος να επεκτείνω ή να συνδιάσω διάφορα επιστημονικά-επαγγελματικά πεδία ??
johnnyblue1908 έγραψε:το αντικειμενο μου δεν εχει καμια σχεση με τον προγραμματισμο για αυτο εστειλε μηνυμα σε foroum για να βρω ατομα σχετικα με το αντικειμενο

Νομίζεις οτι εδώ μέσα είναι όλοι προγραμματιστές? Κοινότητα υποστήριξης και διάδοσης του ελεύθερου λογισμικού που λέγεται ubuntu είμαστε.
johnnyblue1908 έγραψε:ειπα οποιος ενδιαφερεται τωρα η και καλα διδασκαλια αυτου του τυπου δεν εχει νοημα!

Ιδια απορία με τον epirotes. Τί σημαίνει η παραπάνω φράση?