Δημοσιεύτηκε: 01 Νοέμ 2010, 20:13
από johnnyblue1908
Εσύ ή λαζοπουλο βλέπεις ή θέμο αναστασιάδη!
1) Στην φράση αυτη που έστειλες "καθώς να ζητήσεις να σου λύσει κάποιος ασκήσεις που για τον άλφα ή βήτα λόγω δεν μπορείς ή δεν θέλεις να λύσεις μόνος σου δεν προάγει την γνώση αλλά την αμάθεια."Εκεί σου απάντησα "η και καλά διδασκαλία αυτου του τύπου δεν εχει νόημα." δηλαδή έστειλα ένα μηνυμα σε ενα forum για να βρω κάποιον που ξέρει c++ για να κάνω την δουλεία μου, και εσυ άρχησες να μου λες οτι, τι προάγει την αμάθεια.
2)Αφού μιλάω για αμοιβή έπρεπε να καταλαβεις ότι αναφέρομαι σε δουλεια, δηλαδη πρεπει να δωσω παντου αναφορα τι και πως,οποιος μου εστειλε μηνυμα του ειπα τι ήθελα!
3)Τα σωστά ελληνικά που σχολιασες, σε λιγο εσυ θα μου ζηταγες να γραφω με περισπομενες.
4)Οσο αναφορα την απαντηση σου "Να σε βοηθήσω να στήσεις κάτι για σένα ευχαρίστως. Να σου δώσω μια λύση που θα σου αποφέρει $$ όχι." Αμα ήθελα να βρω μια λυση που θα μου αποφέρει $$ θα στο εθετα οτι ειναι για δικη μου απορία και θα έπερνα απαντηση απο καποιον.
5)Το οτι εισαι μικρος το έθεσα γιατι εσβησες το μηνυμα λες και ηταν κατι το τοσο απαράδεκτο,οσο για την 14χρονη δεν σου απανταω βαριέμαι.
6)Για αυτο που έγραψες "Μου απαγορεύει κάποιος να επεκτείνω ή να συνδιάσω διάφορα επιστημονικά-επαγγελματικά πεδία ??"Εδω έκανες ενα μήνυμα απλο, ολοκληρο κυπριακο,καλυτερα να μην συνδιασεις στην ζωη σου επιστημονικα -επαγγελματικα πέδια γιατι θα θες πανω απο 1000χρονια ζωης.
7) Δεν ειπα οτι ειναι ολοι προγραμματιστες,αλλα θα περιμενα απαντηση απο καποιον που ειναι και οχι απο σενα να μου παρουσιαζεις το μηνυμα λες και εισαι σε μεσημεριανη εκπομπη.