Δημοσιεύτηκε: 22 Απρ 2011, 17:06
από ALdaperan
mozart έγραψε:καλη η μηχανη αλλα σου γερνει η θαλασσα ;) τσεκαρε λιγο τον οριζοντα σου.
και οπως ειπαν και οι προλαλυσαντες σ'αυτες τις τιμες πανω κατω τα μοντελα ειναι ιδια.
φυσικα πουλαει και το μαρκετιν γιατι αν νομιζετε οτι η σονυ φοραει την πρωτη σειρα της τσαιζ ή η kodak την πρωτη σειρα κρυσταλων της σναιντερ τοτε απατασθε οικτρα.

απο τη στιγμη που πηρες κομπακτ μηχανη οσο και καλη να ειναι δεν μπορει να συγκριθει σε ποιοτητα και αμεσοτητα με μια dslr.
επειδη ομως τα ρασα δεν κανουν τον παπα. βελτιωσε τις γωνιες σου και τα καδρα σου και κοιτα να απολαυσεις το νεο σου παιχνιδι

καλοριζικη

Eυχαριστώ πολύ mozart :)

έχεις δίκιο αλλά δεν τα ξέρω ακόμα όλα αυτα τα μυστικά :oops: . Εχει ένα σωρρο ρυθμισεις και δεν την έχω ψαχουλέψει ακόμα :oops:

έχω μια απορία : έψαξα και βρήκα μια ρύθμιση που λέει "panaoramic view" . Το ενεργοποιησα και τράβηξα 2-3 φωτογραφιες τμηματικά όλο το τοπίο και περίμενα να τις ενώσει όλες αυτες για να τις δω όλες μαζι ενωμενες πανοραμικά !! Παρόλα αυτά έμειναν ξεχωριστες φωτογραφιες , εκει που τελειωνε η μια αρχιζε η αλλη . Αλλα ήταν ξεχωριστες φωτογραφιες

Πρέπει να τις ενώσω εγω? Αν ναι με ποιο πρόγραμμα? Εχει μέσα στο κουτι ενα cd με drivers αλλά ειναι για windows μόνο :evil: :-x :crazy: