Δημοσιεύτηκε: 23 Μαρ 2015, 16:03
από lepidas
pavlou_antwnis έγραψε:Γεια σας , καταρχάς δεν γνωρίζω αν είμαι στο σωστό μέρος για υτο το θέμα , αν δεν είμαι παρακαλώ στείλτεμε στο σωστό μέρος.
Οπως και εσεις είμαι και εγω φαν του Ubuntu . Έτσι μόλις εμαθα οτι θα έβγαζαν κινητο έτρεξα να το αγοράσω .
Δεν γνωρίζω αρκετά πράγματα αλλα είπα σιγά τα βασικα θα τα κάνει . Βασικά οπως facebook , chat , twitter . Το τηλέφωνο ηλθε χθές το ανοιγω με μια χαρα και βλέπω
οτι χρεισιμοποια εναν browser που είναι για τα σκουπιδια , προγράμματα οπως το facebook ,twitter , chat και εκείνα λειτουργούν μεσα απο τον browser μόνο και σχεδόν
δεν κάνουν τίποτα . Τα προβλήματα που αντιμετοπισα είναι δεν υπάρχει full screen απο τον browser ακόμα δεν μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες . Εκτός απο τον browser είναι πρόβλημα και η ανακοινωσεις όπως παρόλο που εχω να μου στέλνει ανακοίνωσει οταν έχω email , notification sto facebook τιποτα , πρέπει να ανοίξω εγώ τες εφαρμογές για να δώ τη έχω . Θα ήθελα να πει και κάποιος αλλός τες απόψεις του περι του θέματος και αν γνωρίζει κάποιος αν λύνονται τα προβληματα αυτα να με βοηθησεί .

Ευχαριστώ.
απο που το αγόρασες αυτό το τηλέφωνο?