Δημοσιεύτηκε: 17 Σεπ 2008, 23:23
από linuxman
Εγώ μπορώ να πω ότι δεν είναι θέμα τον οδηγών για συσκευές το πρόβλημα άλλα άγνοια , ο κόσμος δεν γνωρίζει πολλές φορές ότι υπάρχει κάτι άλλο ( να πεις που να το μάθει στο Πλαίσιο η στο Χ πλαίσιο κτλ ) άλλα αυτοί που έχουν ακούσει κάτι έχουν λανθασμένοι εντύπωση για το Λίνουξ , ενώ μεγάλη γάμμα χρηστών Η/Υ στην Ελλάδα ειδικά απλά δεν ξέρει ότι υπάρχει άλλο το ελεύθερο και πολύ καλύτερο , σε αυτό εμείς σαν χρήστες μπορούμε να συμβάλουμε , να το κάνουμε εγκατάσταση και μικρή εκπαίδευση σε φίλους , γνωστούς , στην δουλεία μας εφόσον επιτρέπουν συνθήκες και πάντα εξηγούμε πως και τι λειτουργεί και που και πότε μπορούνε να βρούνε λύση στο πρόβλημα εάν κάτι δεν λειτουργεί .

Και τώρα για τον george0 όπως ανέφεραν υπάρχουν καλή οδηγοί στα How to πως να κάνεις εγκατάσταση και ένας βίντεο οδηγός για σένα θα είναι ότι πρέπει
Video Οδηγός βασικής εγκατάστασης UBUNTU 8.04.1 LTS Desktop δες τα νομίζω ότι είναι ότι πρέπει για σένα , εάν θα το κάνεις και σου φανούν αρκετά καλά κάνε μου μία χάρη γράψε τα σε ένα DVD και δώσε από ένα αντίγραφό σε κάθε τεχνικό που είχες πάρει τηλέφωνο και να τους πεις ότι βλέποντας αυτά το έχω κάνει και πολύ καλά , θέλω να πιστεύω ότι έχω βάλει τα δυνατά μου να τα κάνω όσο γίνεται πολύ καλύτερα.