Δημοσιεύτηκε: 24 Ιούλ 2011, 12:38
από sotos21
Λοιπον δουλεψε μονο σε γραφικο περιβαλον,τωρα ειναι ολα ενταξει οτι αφορα στις πληροφοριες, δηλαδη αναγνωρισε και την εκδοση του catalyst και το προγραμμα οδηγησης που δεν αναγνωριζε οταν τα εγκαθιστουσα με τον αλλο τροπο.
Εξακολουθει ομως να μην αλλαζει επεξεργαστη γραφικων και με βαζει σε σκεψεις το οτι εχω δικαιωματα μονο σε γραφικα δηλαδη με gdm stop δεν κανει τιποτα και οταν μου ζητα επανεκινηση για να αλλαξει τον επεξεργαστη ενοειται οτι βγαινει απο γραφικα με συνεπεια να μην κανει παλι τιποτα.
Αρα ισως το κλειδι σε εμενα να ειναι καποια αλλαγη σε δικαιωματα.
Αν εχεις καμμια προταση πεςτην αλλιως σε ευχαριστω για τον χρονο σου και εκανες ηδη παρα πολλα.
ΥΓ Δεν πιστευω να κανω λαθος αλλα να το αναφερω γιατι εχω απορια .Στο site της ΑΤΙ ακολουθει αλλο δρομο στις επιλογες που εχουμε για να κατεβασουμε οδηγους αλλα το τελικο αποτελασμα ειναι το ιδιο,ενα αρχειο με το ιδιο ονομα και μεγεθος.
Δηλαδη η διαδρομη σε μενα ειναι
Νotebook graphics
Radeon HD series
Mobility radeon HD 4000 series or 5000 series Eδω κολλαω γιατι εχω και τις δυο,οποιο δρομο ομως και να παρω καταληγω σε ενα αρχειο 72ΜΒ με το ιδιο ονομα δικαιο δεν εχω ?