Δημοσιεύτηκε: 12 Δεκ 2016, 21:35
από kyknos123
jsalatas έγραψε:Δε περιγράφεις αυτό όμως

γιαυτο και στο τελος αναφερω αυτο
kyknos123 έγραψε:Αυτα τα 2 παραδειγματα ειναι ενα του τρις συνδιασμων που μπορει να φανταστει κανεις για να καμουφλαρει αρχεια και μπορειτε να φτιαξετε
shell script κρυπτογραφημενο με openssl για να εκτελουνται οι εντολες συνδιασμοι.


στη στεγανογραφια δεν υπαρχει κλισε εχουμε 2-5 επιλογες αυτες ειναι παρτε τες και αν σας αρεσουν, υπαρχουν χιλλιαδες απειροι συνδιασμοι, για παραδειγμα σε δικη μου χρηση απο φλασακι,


εχω βιντεο μεσα αποθηκευμενα τα οποια εχω περιορισμενα δικαιωματα να μην μπορουν τροποποιηθουν,μετονομαστουν, να αλλαξουν προορισμο η και διαγραφουν γιατι ειναι συνδεδεμενα σε raid crypt volume με το mdadm που μεσα σε αυτο εχω προσωπικα μου αρχεια τα οποια το κανω mount με bash script κρυπτογραφημενο με openssl που εχω φτιαξει και περιεχει μερικες 10αδες γραμμες εντολων οπως καταλαβαινεις εγω δεν μπορω να παρουσιασω ολες τις κρυφες πτυχες και συνδιασμους γιατι πρεπει να γραψω ενα κατεβατο σεντονι σε bash codes.

εγραψα 2 παραδειγματα για να δωσω το ερεθισμα σε οποιον ενδιαφερεται και ο καθενας οτι του κατεβει στο κεφαλι ας πραξει, ειναι σαν να παρακολουθει ενα tutorial youtube στο photoshop καποιος, στα tutorials του μαθαινουν τα βασικα για να μπει στο πνευμα, το κατα ποσο επιθυμει να εμβαθυνει και να γινει εξπερ δεν θα το κανει με το youtube, απο μονος του, καποιος παιρνει την ιδεα απο καποιον η απο καπου αλλου και την εξελισει 1-2 βηματα παρακατω αυτο ειναι το point μου, δεν ειπα δειτε πως θα κρυφτειτε απο τις μυστικες υπηρεσιες η πως θα διακινησετε παιδικη πορνογραφια, τι με ενδιαφερει εμενα?