Δημοσιεύτηκε: 08 Ιούλ 2009, 02:37
από Anastasios23
ftso έγραψε:Α, εσύ είσαι πολύ γρήγορος :)
Μπράβο.

Απλά θα ξανα τονίσω πως τα υλικά είναι μια συσκευή bluetooth και ένα κινητό που έχει bluetooth και μπορεί να τρέξει java.
Επίσης, προσωπικά βρίσκω την ενσωματωμένη λειτουργία των sony ericsson πιο βολική απο το anyremote.
Έτσι,όσοι είστε κάτοχοι sony ericsson ρίξτε και μια ματιά εδώ viewtopic.php?f=9&t=5224&p=50590

Extra tip: Βάζοντας το XBMC έχετε ταυτόχρονα και ένα πλήρες media center μα τα όλα του :D

OFF TOPIC
Εχω στο αμαξι ενα cd player μαρκας SONY το οποιο εχει bluetooth και υποστηριζει 2 λειτουργειες μεσω αυτου
1) bluetooth phone οπου λειτουργει σαν Bluetooth Headset και δουλευει με ολες τις μαρκες κινητων απ'οσες εχω δοκιμασει...
2)bluetooth audio με την βοηθεια ενος ανταπτορα ο οποιος ηταν μεσα στο κουτι του cd player ο οποιος μετατρεπει εισοδο ηχου 3.5 mm σε bluetooth (μαλακιες δηλαδη)
Το περιεργο της υποθεσης ειναι οτι πριν λιγες μερες πηρα κινητο sony ericsson και μολις ενεργοποιησα bluetooth ενεργοποιουνται ταυτοχρονα και τα 2 πραγμα που δεν γινοταν με κινητο αλης μαρκας.
δηλαδη ενω λειτουργει σαν Bluetooth Headset μπορω ταυτοχρονα και ακουω τα τραγουδια που εχω στο κινητο απο το cd player τα οποια μπορω και ελεγχω και απο το κινητο αλλα και απο το cd player