Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ

...τα πάντα για το open source στον χώρο των gadgets, συζητήσεις, εργαλεία, open hardware, οδηγοί κ.ά.

Συντονιστής: adem1

Re: Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ

Δημοσίευσηαπό madvinegar » 05 Ιουν 2013, 18:15

Lepidas, αν κανει edit σε καποιο απο τα ηδη υπαρχοντα ποστς, θα το βγαζει στο φορουμ ομως ως νεα δημοσιευση?
Γιατι αν δεν το βγαζει, ειναι δωρον-αδωρον. Δεν θα μαθαινουμε για τις νεες εκδοσεις (εκτος αν πρεπει καθε φορα που κανουμε login στο φορουμ να τσεκαρουμε απο μονοι μας το συγκεκριμενο τοπικ).
Αν απο την αλλη ενημερωνει πχ το 1ο τοπικ, και μετα κανει δημοσιευση του στυλ "ανανεωσα το 1ο τοπικ αναφεροντας νεα εκδοση", ειμαστε στα ίδια.
1 Γνώσεις Linux: Μέτριο ┃ Προγραμματισμού: Καθόλου ┃ Αγγλικών: Πολύ Καλό
2 Ubuntu 18.04 bionic beaver 4.13.0-16-generic 64bit (el_GR.UTF-8, Gnome ubuntu)
3 Intel Core2 Duo CPU T5550 1.83GHz ‖ RAM 2008 MiB ‖ Acer Chapala - Acer, inc. Aspire 5920G
4 Advanced Micro Devices, Inc. [AMD/ATI] RV620/M82 [Mobility Radeon HD 3450/3470] [1002:95c4] {radeon}
5 wlan0: Intel PRO/Wireless 3945ABG [Golan] Network Connection [8086:4222] (rev 02) ⋮ eth0: Broadcom NetLink BCM5787M Gigabit Ethernet PCI Express [14e4:1693] (rev 02)
Blog: https://madvinegar.wordpress.com/
Άβαταρ μέλους
madvinegar
superbTUX
superbTUX
 
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 15 Ιαν 2012, 21:10
Εκτύπωση

Re: Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ

Δημοσίευσηαπό lepidas » 05 Ιουν 2013, 18:30

μια ιδεα εδωσα και μπορει εκεινος να αποφασίσει τι θα κανει
Άβαταρ μέλους
lepidas
superbTUX
superbTUX
 
Δημοσιεύσεις: 3326
Εγγραφή: 11 Μάιος 2011, 11:10
Εκτύπωση

Re: Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ

Δημοσίευσηαπό akaliptos69 » 06 Ιουν 2013, 07:39

Ευχαρίστως φίλε lepida να ενημερώνω το πρώτο post και να μην προσθέτω νέο. Κανένα πρόβλημα από εμένα... όμως ο madvinegar έχει δίκιο... Σκοπός του συγκεκριμένου τύπου δημοσίευσης είναι η ενημέρωση των χρηστών για τη δημοσίευση καινούργιας έκδοσης. Αν όμως οι ενημερωτικές δημοσιεύσεις που κάνω στο θέμα ενοχλούν με οποιοδήποτε τρόπο παρακαλώ ενημερώστε με και θα σταματήσω ΑΜΕΣΩΣ!!! Σκοπός μου δεν είναι να δημιουργήσω πρόβλημα στην εύρυθμη λειτουργία του φορουμ σε καμία περίπτωση...Ότι αποφασίσουν οι mods και οι admins του forum εγώ θα το σεβαστώ πλήρως.
Άβαταρ μέλους
akaliptos69
babeTUX
babeTUX
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 08:59
Τοποθεσία: Athens
Εκτύπωση

Re: Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ

Δημοσίευσηαπό lepidas » 06 Ιουν 2013, 08:29

akaliptos69 έγραψε:Ευχαρίστως φίλε lepida να ενημερώνω το πρώτο post και να μην προσθέτω νέο. Κανένα πρόβλημα από εμένα... όμως ο madvinegar έχει δίκιο... Σκοπός του συγκεκριμένου τύπου δημοσίευσης είναι η ενημέρωση των χρηστών για τη δημοσίευση καινούργιας έκδοσης. Αν όμως οι ενημερωτικές δημοσιεύσεις που κάνω στο θέμα ενοχλούν με οποιοδήποτε τρόπο παρακαλώ ενημερώστε με και θα σταματήσω ΑΜΕΣΩΣ!!! Σκοπός μου δεν είναι να δημιουργήσω πρόβλημα στην εύρυθμη λειτουργία του φορουμ σε καμία περίπτωση...Ότι αποφασίσουν οι mods και οι admins του forum εγώ θα το σεβαστώ πλήρως.
δεν μπορω να βρω που εγραψα οτι δημιουργειται προβλημα, το έγραψα και πριν οτι αυτό που είπα δεν έχει καμια σχέση με κανόνες και δεν μιλάω ως mod κλπ κλπ αλλά ως απλό μέλος.
όσο για τις αναβαθμίσεις αυτές έρχονται αυτόματα στο τηλέφωνο. και ξαναλεω ως απλός χρήστης το λέω αυτό.
Άβαταρ μέλους
lepidas
superbTUX
superbTUX
 
Δημοσιεύσεις: 3326
Εγγραφή: 11 Μάιος 2011, 11:10
Εκτύπωση

Re: Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ

Δημοσίευσηαπό akaliptos69 » 06 Ιουν 2013, 11:08

Φίλε lepida για την αποφυγή παρεξηγήσεων να σου πω ότι η αναφορά μου σε mods και admins δεν ήταν προσωπική σε εσένα, απλώς ανέφερα ότι σε κάθε περίπτωση αν υπάρξει κάποια οδηγία για τροποποίηση της διαδικασίας δημοσίευσης των ενημερώσεων, υπάρχει σαφής και ρητή πρόθεση για την άμεση εφαρμογή της. Τίποτα παραπάνω. Για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση το ξεκαθαρίζω. Δεν υπήρξε καμία πρόθεση προσωπικής αναφοράς σε σένα και τα γραφόμενά σου. Απλώς άδραξα την ευκαιρία για να τοποθετηθώ γενικότερα.
Άβαταρ μέλους
akaliptos69
babeTUX
babeTUX
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 08:59
Τοποθεσία: Athens
Εκτύπωση

Re: Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ

Δημοσίευσηαπό akaliptos69 » 30 Ιούλ 2013, 07:59

Νέα έκδοση 2.4.9

  • Καινούργια Λίστα Παρόχων Υγείας (Τελ. Ενημέρωση: 25/07/2013).
  • Καινούργια Λίστα Υπηρεσιών Οργανισμού (Τελ. Ενημέρωση: 25/07/2013).
  • Αφαίρεση περιττών δικαιωμάτων.

Καλά μπάνια!!!
Άβαταρ μέλους
akaliptos69
babeTUX
babeTUX
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 08:59
Τοποθεσία: Athens
Εκτύπωση

Προηγούμενη

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ
    ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

Επιστροφή στο Gadgets με Λογισμικό Ανοιχτού Κώδικα