gia se olous
eimai sxetika poli neos sto linux kai sygkekrimena me to backtrack 4 to opoio
exo katebasei apo to diadoktio, kai kano boot apo to usb.
thelo na kano egkatastasi to backtrack 4 alla exo kai xp..
katebesa to magic partition , to opoio kanei kanonika tin egkatastasi kai meta den mporei na trexei moy bgazei ena megalo "x"
to magic partition to thelo gia na xwriso to skliro oste na kao monimi egkatastasi to backtack 4.
an mporei kapoios tha ithela na moy proteinei tropo oste na katafero na xoriso ton skliro kai na kanw egkatastasi kanonika..
epidi grafo proti fora sto forun zitao signomi gia tixon paralipseis


